KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15816397

nr 1581 6397

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad Root, 1967, komposition. Olja på duk, 65x35 cm, yttermått inklusive ram: 68x38 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 27 november 2023
kl 20:03:49

27/11 19:45:52 1      Vinnande bud